Категорії
Події

Курс “Сексуальність та психотерапія сексуальних розладів”

Курс”Сексуальність та психотерапія сексуальних розладів” (20-22.05.2020)

Значна розповсюдженість депресії у світі та тяжкий тягар цієї небезпечної для життя психічної хвороби обумовлюють потребу в підтвердженому фактами підході до її лікування, щоб надати найбільш ефективну допомогу тим, хто від неї страждає.

Методичні рекомендації, представлені в цьому семінарі, ґрунтуються на керівництвах щодо лікування пацієнтів дорослого віку з депресивними розладами, розробленими провідними західними професійними асоціаціями та установами з охорони здоров’я.

У цій презентації буде висвітлено широкий спектр відповідних аспектів психіатричного та психотерапевтичного лікування, від загального супроводу до рекомендацій щодо роботи на різних етапах лікування та роботи з різними категоріями пацієнтів.

ПРО ТРЕНЕРА:

Доктор Віталій Войтенко народився і виріс в Україні, але прожив більшу частину свого дорослого життя в Сполучених Штатах Америки. У 2005 році закінчив докторантуру з клінічної психології в коледжі Уітон та докторантуру в Гарвардській медичній школі. Також закінчив докторантуру зі студентського психічного здоров’я в Бостонському коледжі.

Має ступінь магістра в галузі загальної теології і має багаторічний досвід у пастирській опіці.

Доктор Войтенко викладає у програмі PsyD в клінічній психології в коледжі Уітон (штат Іллінойс, передмістя Чикаго), де він є доцентом і директором клінічної підготовки.

Він також є помічником професора психіатрії в Мічиганському державному університеті – Коледжі людської медицини. Перед початком роботи в коледжі Уітон Віталій працював у Християнських службах при Гранд-Рапідс (штат Мічиган), де очолював Центр передового досвіду депресії, навчав і керував стажистами психологами та психіатрами.

Сфера наукових інтересів та клінічної експертизи доктора Войтенка – це депресія резистентна лікуванню та релігія / духовність у психічному здоров’ї. Він керує Дослідницькою лабораторією з питань релігії та здоров’я в коледжі Уітон, опублікував і проводив презентації щодо депресії, релігії / духовності у психіатрії та навчання компетентних лікарів та пасторських радників. Його поточні дослідження досліджують можливу роль релігійної та духовної боротьби у випадках, коли пацієнти не отримують кращого лікування антидепресантами. У своїй клінічній практиці він надає реляційну психодинамічну психотерапію дорослим пацієнтам з важкою для лікування депресією.

ТРИВАЛІСТЬ заходу – 2 години.

РЕЄСТРАЦІЯ за посиланням: forms.gle

ВАРТІСТЬ УЧАСТІ – 250 грн.

Місце проведення: УЄТС, вулиця Квітки Цісик 57, Пуща Водиця, м. Київ

КІЛЬКІСТЬ МІСЦЬ ОБМЕЖЕНА.

Обов’язкова ПЕРЕДПЛАТА 100 грн. до 17 травня на карту Приват Банку Номер 5363542307272394 (Кристина Напова) чи на рахунок № 26005455057520 (Одержувач ТОВ «Центр Психологічного консультування та Травматерапії «Відкриті двері», ЄДРПОУ – 42276128, Банк одержувача – АТ «ОТП Банк»

МФО – 300528). В Призначення зазначити “П.І.Б. учасника. Передоплата за участь в семінарі 20.05.19.

Після оплати, будь ласка, надішліть смс з прізвищем на номер 097 750 2257, щоб ми зафіксували оплату.

Доплата решти 150 грн. – на місці в день події.

(Передплата не повертається, якщо ви не змогли відвідати захід).

Якщо залишились питання, телефонуйте:

+38 (097) 750-22-57

+38 (063) 533-73-97

Сторінка події у Facebook.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *