Наші Послуги

Наші Послуги

На першій зустрічі з психологом, яка триває 1,5 години, відбувається знайомство, підписання інформаційної згоди, заповнення тестів, формулювання клієнтського запиту та цілей консультування. Завдяки результатам тестам та на основі іншої зібраної інформації психолог бачить загальну картину, може оцінити стан психічного здоров’я  та запропонувати план психологічної допомоги.

Протягом життя людина переживає ряд непростих подій. Деякі з них можуть бути травмуючи ми для психіки та мати негативні наслідки для психоемоційного стану. Не завжди вдається самостійно зрозуміти причинно-наслідковий зв’язок між певною подією минулого та сьогоднішніми симптомами, а тим більше подолати ці симптоми конструктивними методами. У цьому допомагає психолог-травматерапевт, який екологічно супроводжує клієнта у процесі зцілення психологічної травми для того, щоб людина мала повноцінне життя.

Після первинної оцінки призначається сесія. Зустрічі проходять один раз на тиждень (при необхідності періодичність сесій коригується). Можливий очний та онлайн формат. Сесія з психологом триває 50 хвилин. Клієнт є експертом свого життя, а психологом є експертом у сфері психічного здоров’я. Індивідуальна терапія – це процес співпраці, спільна подорож з точки А (сьогоднішня ситуація клієнта, яка хвилює) у точку Б (те майбутнє, яке клієнт хоче мати).

Сімейні кризи час від часу проходить кожна подружня пара. Їх наслідки – збереження стосунків або розрив сімейних відносин. Сімейний психолог допоможе розібратись у причинах напруження у стосунках, побачити потреби кожного з партнерів, навчить навичкам ефективної комунікації та вирішення конфліктів, відповість на запит подружньої пари, яка наважиться звернутись за допомогою, щоб покращити благополуччя всіх членів сім’ї. 

Світ дитини кардинально відрізняється від світу дорослих. В консультуванні психолог допомагає батькам познайомитись зі світом їх дитини за допомогою ігор, спеціальних вправ та технік. Адже дитина не завжди може виразити словами те, що з нею відбувається, і тим паче не може пояснити, чому так. А гра одночасно – це і діагностика сімейної системи, і терапія, яка дає ефективний результат стосовно корекції поведінки дитини та покращення її психоемоційного стану.

Своєчасна і якісна діагностика розладів аутистичного спектру – запорука кращих результатів лікування в кожному окремому випадку. І хоч РАС неможливо повністю вилікувати, є хороші можливості  за умови тісної співпраці, у тому числі з дитячим психологом, допомогти дитині набути необхідних щоденних навичок життєдіяльності, соціальної взаємодії та адаптуватись у суспільстві.

При перинатальній втраті жінка переживає цілий спектр емоцій і почуттів. Супровід фахівця в цей період допомагає ефективніше справлятись з почуттями, думками, поведінкою, вийти з стану горювання, самозвинувачення та досягти стабільного емоційного стану. Післяпологова депресія має зовсім інші ознаки, але й тут вкрай важливе вчасне діагностування та психотерапія. 

Конфлікт між власними цінностями та сексуальною особистістю підвищує рівень тривожності, призводить до депресії, відчуженості від інших людей. Особливо, якщо коло підтримки обмежене або відсутнє. Психолог, перш за все, дає ту необхідну підтримку, емпатію, прийняття, яку потребує клієнт. І, по-друге, застосовуючи терапевтичні методи, допомагає клієнту пройти шлях примирення всередині себе.

Ми живемо в часи, коли кількість факторів стресу зростає в геометричній прогресії. Можливо, частково це відчуття є тому, що цифрові технології сприяють дуже швидкому поширенню інформації по всій планеті. Все частіше діагностуються тривоги, фобії, депресії. Для того, щоб легкі симптоми не перейшли у форму серйозних розладів, необхідно вчасно звернутись до фахівця. Психолог навчить справлятись з тривожними думками, емоціями, навчить навичкам стабілізації та саморегуляції, допоможе знайти першопричину проблеми та конструктивно її вирішити.

Залежності будь-якого роду завжди приносять нещастя не тільки для залежної людини. В процеси залучені і члени родини. Тому зміна мислення та поведінки необхідні також тим, хто знаходиться у співзалежних стосунках. Лікування адикцій – не швидка справа. Але точно варта шукати вихід, щоб позбавитись від того, що віднімає купу сил, енергії, здоров’я, справжньої радості, матеріальних статків, псує атмосферу та стосунки в сім’ї і, на жаль, не рідко призводить до летальних наслідків.

Спільність в ціннісних орієнтирах та світогляді є ще одним надійним місточком довіри між психологом та клієнтам. Коли двоє людей говорять однією мовою, розуміння, підтримки, емпатії більше. Християнський консультант інтегрує питання віри в роботу з клієнтом (за його клієнта), що посилює ефект та результат консультування.

Сучасні технології дозволяють надавати психологічну допомогу, незважаючи на географічну дистанцію. Сьогодні кожен може отримати послуги психолога, знаходячись в будь-якій точці земної кулі при наявності інтернет зв’язку. Використання професійних платформ для онлайн консультування забезпечує конфіденційність у процесі зустрічі клієнта та психолога.  

Обговорення життєвих подій, складнощів, викликів у форматі групи надає учасникам процесу багато переваг: розширює перспективи та варіанти вирішення проблем, покращує навички комунікації та безумовного прийняття іншого, допомагає віддзеркалити власні моделі поведінки та відкоригувати їх за необхідності, та ін.. Психолог являється модератором та направляючим групового процесу. В певних випадках групове консультування допомагає перейти клієнту на новий рівень усвідомленості та досягти значних результатів у процесі психотерапії.

Сьогоднішній світ неможливо уявити без самоосвіти і розвитку. Міжнародний інститут післядипломної освіти на постійній основі проводить освітні заходи різного формату, як для студентів інституту, так і для клієнтів. Слідкуйте за анонсами на сайті та у соціальних мережах.

На постійній основі пропонуємо безкоштовне психологічне консультування для ветеранів їхніх родин психологами 2-3 категорії, навченими за американськими стандартами.

З 23 березня 2020 року  до завершення карантину  в Центрі Психологічного Консультування та Травматерапії “Open Doors”надаються три безкоштовні онлайн консультації дорослим психологами 3-ї категорії.

Умови акції:
– первинна оцінка психічного здоров’я тривалістю 90 хв. та дві наступні консультації по 50 хв. (щотижневе відвідування);
– день та час консультації узгоджується з адміністратором Центру;
– консультування проходить  в захищеному онлайн форматі.

Якщо ви потребуєте психологічної допомоги, будь ласка,

звертайтесь для запису у адміністратора за телефонами:
+38 (097) 331-72-46,
+38 (063) 533-73-97

Запрошуємо на безкоштовні  он-лайн консультації в період карантину
– Медиків,
– Правоохоронців,
– Працівників МНС .

Кваліфіковані психологи допоможуть Вам подолати стрес, витримати пікові навантаження  і зберегти власне здоров’я.

Дякуємо за Вашу роботу!

Для запису будь ласка, звертайтесь до адміністратора за телефонами:
+38 (097) 331-72-46
+38 (063) 533-73-97

Вартість послуг:

Первинна оцінка (90 хв) Ціна за 1 консультацію
Психолог І категорії 1800 грн.
Психолог ІІ категорії 1500 грн.
Психолог ІIІ категорії 1200 грн.
Психолог Преміум 6000 грн.+600 грн.*
Соціальний пакет ** 50% від вартості консультації
Індивідуальна терапія (50 хв) Ціна за 1 консультацію Ціна за 3 консультації Ціна за 5 консультацій
Строк дії 4 тижні 6 тижнів
Психолог І категорії 1200 грн3 450 грн
(економія: 150 грн)
5 500 грн
(економія: 500 грн)
Психолог ІІ категорії 1000 грн. 2 900 грн
(економія: 100 грн)
4 700 грн
(економія: 300 грн)
Психолог ІІІ категорії 800 грн. 2 325 грн.
(економія: 75 грн)
3 750 грн.
(економія: 250 грн.)
Психолог Преміум 4000 грн +400 грн*
Соціальний пакет ** 50% від вартості консультації
Сімейна терапія (90 хв) Ціна за 1 консультацію Ціна за 3 консультації Ціна за 5 консультацій
Строк дії 4 тижні 6 тижнів
Психолог І категорії 1 800 грн5 175 грн
(економія: 225 грн)
8 250 грн
(економія: 750 грн)
Психолог ІІ категорії 1 500 грн. 4 365 грн
(економія: 135 грн)
7 050 грн
(економія: 450 грн)
Психолог ІІІ категорії 1200 грн. 3 475 грн.
(економія: 125 грн)
5 625 грн.
(економія: 375 грн.)
Психолог Преміум 6000 грн +600 грн*
Групове консультування (90 хв)Ціна за 1 консультацію
Психолог І категорії 500 грн
Психолог ІІ категорії 200 грн
Психолог ІIІ категорії 200 грн
Психолог Преміум 800 грн + 50 грн *

* Вартість перекладу у разі необхідності
** Соціальний пакет передбачає надання психологічної допомоги за зниженою вартістю людям, які мають обмежені фінансові можливості. Кількість сесій по такій вартості для клієнта – до 10.
Будь ласка, заповніть форму, якщо ви хочете отримати психологічну допомогу на підставі соціального пакету.