Категорії
Проекти

Підтримати солдата

Можливість підтримати солдата, зробивши благодійник внесок на курс психологічних консультацій.

Можливість підтримати солдата, зробивши благодійник внесок на курс психологічних консультацій.

Дякуємо за те, що відвідали нашу сторінку, та за Вашу підтримку Центру психологічного консультування та травматерапії «Open Doors» в Україні! Якщо Ви бажаєте фінансово підтримати наші зусилля щодо надання якісних послуг з охорони психічного здоров’я в Україні за американськими стандартами, можете це здійснити за допомогою рахунку Paypal: imhcinc@gmail.com

International Mental Health Consulting, Inc , IMHC є неприбутковою організацією, американським партнером та має можливість отримувати пожертвування для Центру «Open Doors» від американських платників податків . Будь ласка, в призначенні пожертви зазначайте: Центр Open Doors.

Ваша підтримка є вкрай важливою для нас, щоб ми могли налагоджувати роботу Центру на початковому етапі. Тому Ви можете пожертвувати у загальний фонд з метою підтримки функціонування Центру. Також Ви можете зазначити в призначенні , яким чином гроші повинні бути використанні: «Спонсорство сесій психологічного консультування» – так Ви зможете заплатити за надання психологічних консультацій людям, які потребують допомоги, але не можуть дозволити собі ці послуги. У призначенні платежу Ви можете зазначити ім’я конкретної особи чи родича.

Реквізити банківського рахунку Центру для благодійників з України:

Одержувач: ТОВ «Центр Психологічного консультування та Травматерапії «Відкриті двері»

ЄДРПОУ: 42276128

Поточний рахунок: UA 37 300528 0000026005455057520

МФО: 300528, АТ «ОТП Банк»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *