Категорії
Події

Основи дитячого консультування та травматерапії” у листопаді

Навчання буде проводитись щосуботи – 11, 18, 25 листопада та 2 грудня, у форматі онлайн з 10.00 до 18.00 години.
Ці заняття будуть проводитись дитячими кризовими терапевтами, які мають значний досвід роботи в сфері ігрової та піскової терапії. Викладачі будуть проводити навчання за американськими стандартами.

Анонсуємо курс “Основи дитячого консультування та травматерапії”. Цей курс надає можливість навчитись допомагати дітям, які пережили важкі ситуації, зокрема такі як війна та втрата близьких. На прохання студентів – перенесли дати навчання у листопаді на суботи.

Навчання буде проводитись щосуботи – 11, 18, 25 листопада та 2 грудня, у форматі онлайн з 10.00 до 18.00 години.

Ці заняття будуть проводитись дитячими кризовими терапевтами, які мають значний досвід роботи в сфері ігрової та піскової терапії. Викладачі будуть проводити навчання за американськими стандартами.

Курс “Основи дитячого консультування та травматерапії” відкритий для всіх, хто надає психологічну допомогу дітям в умовах війни: психологи, психіатри, волонтери, шкільні психологи, педагоги, медичні сестри, педіатри, працівники дитячих будинків, соціальні працівники та батьки, які бажають навчитись надавати першу психологічну допомогу дітям та підліткам. Цей курс не вимагає спеціальної освіти.

Курс допоможе учасникам розуміти, як працювати з дитячим горем та гострими стресовими реакціями дитини на військові події, вміти стабілізувати психічний стан дитини та набути практичних та корисних вправ для роботи з дітьми в “польових умовах”. Такий курс є корисним для тих, хто вже має базові знання у сфері психології та бажає поглибити свої знання щодо роботи з дітьми, які пережили травматичні події. Як говорити з дітьми про війну, втрату близьких та інші важкі теми.

У межах дисципліни учасники отримають наступні знання:

1. Огляд дитячої травми.

2. Техніки роботи з дітьми в «Польових умовах».

3. Терапія дитячого горювання. Робота з тимчасово переміщеними родинами.

4. Навчання протоколу стабілізації.

Ми надамо вам всі необхідні інтервенції для того щоб працювати з дітьми та батьками на цьому етапі війни.

Найчастіше люди питають про запис курсу, ми переконані, що цей курс має відбуватись наживо, у діалозі. Він спеціально розроблений для широкого кола слухачів, це навчання додатково виступає і як своєрідна група підтримки для учасників. Ми свідомо не переходимо на розсилку записаних відео, навчання відбувається онлайн, проте наживо. Якщо вирішуєте пройти таке навчання – врахуйте, що особиста присутність – це обов’язкова вимога.

Вартість курсу у мирний час 6000 грн, у воєнний час будемо вдячні за будь-яку прийнятну для вас суму.

РЕКВІЗИТИ для оплати:Одержувач: ТОВ «МІЖНАРОДНИЙ ІНСТИТУТ ПІСЛЯДИПЛОМНОЇ ОСВІТИ»Поточний рахунок: UA373005280000026005455057520ЄДРПОУ: 42276128Банк одержувача: АТ «ОТП Банк»МФО Банку: 300528Призначення платежу: П.І.Б. Оплата надання освітніх послуг.

Реєстрація за посиланням: https://forms.gle/z3qWFHD74iLEztHo6

Зверніть увагу: електронний варіант квитанції потрібно завантажити у реєстраційній формі в гугл-анкеті.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *